Objednávka e-booku

Moja cesta z vyhorenia, depresie

  • Áno
    Objednávam si týmto ebook "Moja cesta z vyhorenia, depresie" v hodnote 16,70 €.
  • Áno
    Viem, že tento e-book obdržím v elektronickom formáte PDF ihneď po zaplatení a nie tlačenú knihu. Súbor PDF môžem čítať na počítači, mobile, alebo si ho vytlačit na papier.
  • Áno
    Viem, že ak budem považovať informácie z ebooku za niečo iné, ako som očakával, môžem do 14 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí a peniaze dostanem späť.

Upozornění pro Česko a ostatné krajiny EÚ: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele. 


Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

Martin Bruncko

spisovateľ, vydavateľ, blogger

Myslím, že je úžasné, ak niekto naberie odvahu a dokáže otvorene hovoriť o témach, ktoré boli celé desaťročia doslova tabu. Pretože zakrývať si oči pred akýmkoľvek problémom je tá najhoršia cesta, ktorou sa môžeme vybrať. Preto ma veľmi teší, že Roman vo svojej knihe otvára jednu trinástu komnatu za druhou. Verím, že tým pomôže mnohým ľuďom, ktorí ešte len hľadajú tú správnu cestu a možno sa cítia slabí a neistí. Verím, že táto kniha dodá silu každému, kto chce zmeniť svoj život. Roman je totiž príkladom toho, že aj napriek nepriazni osudu sa to dá zvládnuť.

Linda

názor na ebook a terapiu

Počas vlastnej skúsenosti s depresiou som narazila na Romanov príbeh, ktorý má spísaný v jeho ebooku. Konečne som cítila pochopenie a veľkú podporu už len tým, že som knihu prečítala. Konečne som našla človeka, ktorý tak veľmi rozumel mojím pocitom a prostredníctvom jeho vlastnej ťažkej životnej situácie som dokázala rozpoznať tú moju. Depresia prichádza, keď už ani telo a ani hlava nevládze robiť komparz vo svete potláčaných pocitov. Hneď ako som nabrala dostatok síl, oslovila som Romana, či by sa mohol stať mojím sprievodcom na mojej novej ceste.

Ak sa pýtate či ísť do terapie, je nevyhnutné položiť si otázku, či ste odhodlaní vidieť pravdu a pozrieť sa na skutočne náročné veci vo svojom vnútri. Ja som sa odhodlala a som na seba hrdá!

Ďakujem Romanovi, že má dnes dostatok síl a počúva svoju dušu, ktorá si vybrala práve takúto životnú cestu.

Prajem každému veľa veľa síl.

Veronika K.

analytička v zahraničí

Roman na základe vlastných skúseností a prežitého zrozumiteľne vysvetľuje základné spojitosti, ako funguje ľudská psychika. Ide v príkladoch do hĺbky a uvádza konkrétne kroky, ktoré ho zo stavu hlbokej depresie postupne dostali a ktoré môžu pomôcť aj iným. Potvrdzuje, prečo je psychická hygiena taká dôležitá a ako veľmi nás všetkých ovplyvňuje. To, že Roman o tejto téme otvorene hovorí a snaží sa šíriť osvetu, si zasluhuje veľký obdiv.

Jozef H.

3x opakovaná depresia

Hľadal som niečo, čo by mi pomohlo na mojej ceste z "vyhorenia" z depresie a aj pri 2% mojej životnej energií som googlil, čo by mi mohlo pomôcť, narazil som na knihu MOJA CESTA Z DEPRESIE, hneď som si ju objednal, stiahol a išiel vytlačiť nakoľko som pri čítaní vláda len ležať a v mobile som nato dobre nevidel. Kniha mi pomohla nájsť nový pohľad na situáciu v ktorej sa opakovane nachádzam 3x. Začal som mať nádej že toto by mohlo byt to pravé. Určite odporúčam každému tieto informácie vedieť... A Romanovi veľká vďaka a môj obdiv...

Jana T.

čitateľka ebooku

Chcela by som Vám veľmi poďakovať za prácu, ktorú robíte, veeeľmi ste mi pomohol a určite aj mnohým ďalším ľuďom pochopiť a prijať. Držím Vám veľmi palce vo vašej práci pre druhých.

Potrebujete pomoc?

Napíšte mi na ahoj@romanbobak.com.