Roman Bobák

„Po 2 vyhoreniach, depresii, vnútorných blokoch a strachoch som sa po štyroch rokoch našiel a som SLOBODNÝ. Verím, že to môže dokázať každý z nás.”

Roman Bobák

Ukazujem ľuďom cestu ako sa dostať z depresie či vyhorenia natrvalo.

Po 4 rokoch, niekoľkých vyhoreniach a hlbokých depresiách som sa našiel a som SLOBODNÝ. Verím, že to môže dokázať každý z nás.

Od prírody som hĺbavá duša, rád spájam súvislosti a hľadám odpovede vo svojom vnútri na základe zažitého.

Môj obľúbený citát: „V tichu počujeme najviac.“

Vďaka vyhoreniam, depresii a pádu na dno som zažil znovuzrodenie a mením svoj život k spokojnosti, naplneniu.

Píšem články o depresii, psychike, mysli, egu, emóciách, napredovaní, prekonaných blokoch, uvedomeniach, spoznávaní sa – všetko to, čo som si zažil na sebe.

Práve píšem ebook o tom, prečo vyhorenie, depresia prichádza, ako funguje mechanizmus ukrytý v pozadí, spolu s ním aj naše telo a ako tieto príčiny odstrániť. Pokiaľ máte depresiu aj vy, alebo niekoho takého poznáte, verím, že informácie v tomto ebooku vám zásadne pomôžu, ako ju prekonať.

Sledujte môj blog, kde budem informovať o vydaní ebooku, alebo sa prihláste do mailing listu stiahnutím môjho príbehu.

Môj príbeh

Moja cesta počas 4 rokov nájdenia sa bola kľukatá.

Od vnútorne zlomeného človeka, cez hľadanie odpovedí vo vonkajšom svete, 2 zažité vyhorenia a depresie, až po hľavný cieľ – nájdenie vnútornej slobody – teda tak, aby som si mohol život zariadiť podľa seba a necítil sa byť ničím blokovaný, ale vnútorne slobodný.

MÔJ PRÍBEH + 4 uvedomenia

Prečítajte si aká bola moja cesta od vnútorného zlomenia, cez 2 vyhorenia, depresie, až k vnútornej slobode + 4 najdôležitejšie uvedomenia

Princípy, ku ktorým vzhliadam

Rád by som o sebe napísal, že týmto princípom umožním ma nasledovať počas 100% môjho žitia. Samozrejme úplne to tak nie je. Z času na čas sa stratím v návale udalostí, zabudnem na seba a naviažem sa na ego. Vtedy mi neostane nič iné, len sa stíšiť a vrátiť k sebe, znova sa naladiť na vnútro.

Bytie v prítomnom okamihu – toľkokrát opakované, ale úplne pravdivé. V tejto uponáhľanej dobe je milión vzruchov.

Prekonávať sa a vychádzať mimo zóny komfortu – byť otvorený a učiť sa nové veci.

Byť v spojení s telom a v súlade so sebou – počúvať sa a cítiť, že to, čo momentálne robím a kde som, je v poriadku.

Počúvať svoju intuíciu – vôbec naučiť sa, čo jednotlivé pocity znamenajú a nechať sa nimi viesť.

Hľadať zmysel a hĺbku takmer vo všetkom, čo robím.

Pohľad na budúcnosť

Mojou víziou je svet, kde si ľudia riešia seba, svoje vnútro, psychické či iné problémy, svoju situáciu a neutekajú. Dostali do súladu so sebou, žijú podľa svojho vnútra, nie ega a robia to, čo majú robiť, smerom k lepšiemu ja a šťastnejšiemu životu.

Verím tomu, že keď sa zlepší vnútorné rozpoloženie ľudí, zlepší sa aj ich postoj navonok, čo bude znamenať viac rešpektu a pokory nie len k sebe, ale aj k ostaným ľuďom, zvieratám a prírode. Teda lepšie vzťahy s okolím, či už v rodine, meste, krajine.

Mojím cieľom je pozdvihnúť v ľuďoch o povedomie o tom, že vnútornú zmenu je možné dosiahnuť. A ukázať to na vlastnom príklade, už zažitom.

Spät na články

MÔJ PRÍBEH + 4 uvedomenia

Prečítajte si aká bola moja cesta od vnútorného zlomenia, cez 2 vyhorenia, depresie, až k vnútornej slobode + 4 najdôležitejšie uvedomenia.

Zadajte vašu e-mailovú adresu, aby som vám mohol poslať ebook. Získate s ním aj inšpiráciu v podobe nových článkov :-)

Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u mňa v bezpečí a budem ich ja Roman Bobák na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

Kliknutím na tlačidlo vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie eBooku a ďalších newsletterov odo mňa, ktoré sa budú týkať súvisiacej témy.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maily.