Referencie na Terapiu cesta a dlhodobá zmena osobnosti

Nedávno som dostal otázku, prečo nemám viac pozitívnych recenzií na terapiu, kde by sa spomínalo, že vďaka terapiám so mnou ľudia vysadili antidepresíva.

Je to veľmi jednoduché. 1. Ja recenzie neprikrášľujem a sú hlasom tých ľudí, ktorí mi ich napísali.

2. Niekedy neexistuje rýchla cesta k zmene osobnosti.

Pri mojich Terapiách cesta sa bavíme „len“ o hĺbkovej zmene osobnosti, vďaka ktorej môžete preniknúť k úplným základom vášho ja. Niekomu môže stačiť jedna-dve terapie. Ale záleží, ako veľmi sa naozaj chcete oslobodiť. A ako hlboký máte problém, ktorý vám bráni žiť naplno.

Keď žijem povedzme 20 rokov vnútorne zlomený život, alebo som sa dostal do bodu, že užívam antidepresíva, pravdepodobne mi toho na sebe prekáža viac. Moja súčasná osobnosť má veľa aspektov, ktoré potrebujem zo seba odhodiť, aby som dokázal žiť takým spôsobom, že si nebudem ubližovať a potrebovať lieky. Tie aspekty (programy, nechcené vlastnosti, postoje, presvedčenia, bloky, limity) sa ukazujú postupne.

Ich odbúranie si väčšinou vyžaduje viacero terapií. Dlhodobo. Na tejto ceste pomáha každá jedna terapia, a tie sa postupne vyskladajú do vytúženého bodu (napr. vysadenie liekov = hlboká zmena osobnosti). Môže to trvať pokojne niekoľko mesiacov, aj rok. Potvrdilo sa mi to nielen pri mojej ceste z depresie (6 rokov), ale aj pri viacerých mojich klientoch (niekoľko mesiacov, vďaka bohu oveľa rýchlejšie ako u mňa).

Ktokoľvek si prichádza úprimnou vnútornou zmenou osobnosti vie, že je to skôr dlhodobá záležitosť, ako krátkodobá. Preto pri každom mojom klientovi nemám recenziu, že vďaka terapiám so mnou vysadil lieky. S niektorými absolvujem napr. 3 sedenia, a s niektorými pracujem dlhodobo. Pri prvej skupine sú to čiastkové kroky, pri ktorých sa snažím sprostredkovať im úľavu pri akútnom probléme.

S druhou skupinou sú to krásne hlboké premeny, ktoré idú až ku úplným základom toho, kým vlastne sú. A viete čo ma najviac teší? Vnímať ich vnútorný posun k tomu, čo bolo pre nich kedysi nepredstaviteľné – zažívanie vnútornej slobody v každodennom živote.

Podobne, ako to bolo u mňa, spejú k úprimnému dlhodobému uzdraveniu, prirodzenosti, láske. A ja spolu s nimi. Za čo srdečne ďakujem.

Prečítajte si recenziu klientky na Terapiu Cesta, s ktorou pracujem už pól roka.

Moju 6-ročnú cestu z opakovaných vyhorení, depresií a z hranice života som spísal do ebooku.

Obsahuje uvedomenia, kroky, poznatky a terapiu, ktorá mi zachránila život.

Viac info o ebooku

Podobné články

Vložiť komentár