Už je to rok od vydania ebooku o depresii

Takto pred rokom som ukončil písanie e-booku o mojej ceste z vyhorenia a depresie. Odvtedy som vďaka nemu inšpiroval k zdraviu viacero z vás. Prišlo mi niekoľko pozitívnych ohlasov, za ktoré som úprimné vďačný.

Vydanie ebooku bolo pre mňa určitým miľníkom, kedy som po dlhých takmer piatich rokoch znova smeroval do plnohodnotného každodenného života. Vedel som, že to už bude len a len lepšie, najmä čo sa týka zdravia, psychickej, fyzickej energie a aj mentálnych schopností mysle. Som vďačný, že počas roka 2021 sa to aj potvrdilo.

Za tvrdením, ktoré som uviedol v ebooku, si naďalej stojím a som o ňom presvedčený. Jedine vnútorná zmena a hlboká vnútorná očista vedie k dlhodobej spokojnosti a zdraviu, aj pri akejkoľvek ťažkej depresii či vyhorení. Z dlhodobého hľadiska u mňa dlhodobú spokojnosť neprienisli ani antidepresíva, o čom som písal v posledných článkoch antidepresíva vs. psychoterapia 1 a časť 2. a v detailnej miere práve v ebooku.

Psychoterapia

Vnútornou očistou (zameranou na preciťovanie emocionálnych blokov) si prechádzam na pravidelnej báze už takmer 6 rokov. Vydaním ebooku sa môj prístup nezmenil. Pokračujem v precíznom oslobodzovaní sa zo starej osobnosti, ktorá bola dôvodom vyhorení a opakovanej ťažkej depresie. Stále viac a viac sa dostávam k hlbokej vnútornej slobode a pokoju. Až do takej miery, ktorá ma smeruje k riešeniuniu vecí z mojich minulých životov, ktoré sa prejavovali aj v súčasnom živote.

Moja stará osobnosť ma kedysi nútila potláčať moje telo, jeho signály a limity, čo boli prvotné dôvody depresií. Vnútorná očista, alebo ak chcete psychoterapia, mi umožnila počúvať moje telo, jeho signály a hlavne uvedomovať si limity, aby som sa nepretlačil cez únosnú hranicu, ako kedysi. A nepadal do kolobehu vyhorenia a depresie, ktorý som týmto pretol.

Preto, ak sa ešte nemáte dobre, z mojich osobných skúseností som sa naučil, že vždy je reálna možnosť nájsť si cestu aj z veľmi veľmi hlbokého stavu depresie či vyhorenia, ktorý som koniec koncov zažil aj ja.

A o akú terapiu vnútornej očisty presnejšie ide? Uvádzam ju v ebooku. Zatiaľ prezradím toľko, že si momentálne robím terapeutický výcvik. Pretože viem, že terapia má obrovský potenciál a rieši veci na úžasne hlbokej úrovni. Má schopnosť uzdraviť človeka z akejkoľvek choroby alebo nezdravého správania (samozrejme pokiaľ je tomu otvorený).

V roku 2022

si želám tri hlavné veci.

  1. Cítim, že tému depresie, vyhorenia som už z môjho pohľadu vyčerpal. Chcem sa venovať témam so širším zameraním – najmä vnútornej slobode a očiste. Pretože cítim, že je tu veľký priestor pomôcť v uzdravovaní ľudí zvnútra, úprimne a pravdivo. Lieky sú len náplasťou, ktorá v konečnom dôsledku nerieši pravé príčiny našich chorôb, nezdravých správaní či problémov. Svet nie je nastavený správne a moje vlastné zážitky ma presvedčili o tom, že ozajstná zmena prichádza práve zvnútra.
  2. Pripravujem druhý ebook, zameraný na túto tému a rád by som ho v prvej polovici roka 2022 dokončil.
  3. Ukončiť terapeutický výcvik a postupne robiť terapie klientom.

Prajem vám príjemné prežitie sviatkov a najmä veľa zdravia a lásky do roku 2022, to je to najpodstatnejšie.

Moju 6-ročnú cestu z opakovaných vyhorení, depresií a z hranice života som spísal do ebooku.

Obsahuje uvedomenia, kroky, poznatky a terapiu, ktorá mi zachránila život.

Viac info o ebooku

Podobné články

1 komentár k “Už je to rok od vydania ebooku o depresii”

Vložiť komentár